Strona główna » Założyciele

Założyciele

Czy z przyjaźni 4-ki ambitnych i aktywnych ludzi może powstać coś wartościowego? 🙂

Oceńcie sami!

Mimo różnych kompetencji i dzielących nas odległości łączy nas pasja, ambicja i doświadczenie w prowadzeniu kursów.

Reha Academy zbudowaliśmy na wieloletniej przyjaźni, wzajemnej lojalności i zaufaniu. To nasze najmocniejsze fundamenty, na których budujemy swój sukces.

W doborze kadry kierujemy się doświadczeniem prowadzącego i praktyką, którą nabył w pracy z pacjentami/klientami. Nie zatrudniamy niepraktykujących trenerów i fizjoterapeutów. Prócz pracy w zawodzie kładziemy nacisk na ciągły rozwój, dlatego bardzo ważne jest dla nas, by szkoleniowcy regularnie podnosili swoje kompetencje na wszelkich kursach doszkalających.

Do każdego kursu indywidualnie dobieramy prowadzących, którzy w swojej pracy wyróżniają się osiągnięciami.

Każdego dnia wkładamy kawał czasu i serca w to, by wykształcić najlepszych specjalistów w swojej branży! 

Lata doświadczenia w pracy z trenerami i fizjoterapeutami, systematyczne udoskonalanie programów nauczania w celu utrzymania najwyższych standardów szkoleniowych, pozwoliła nam stworzyć jednostkę która spełnia najwyższe standardy. Wśród naszych prowadzących znajdziecie trenerów przygotowania motorycznego, lekarzy, fizjoterapeutów i ortopedów.

Kilka słów o założycielach Reha-Academy:

Michał Pietrzak

Lekkoatleta

Doktorant AWF Katowice IV roku, absolwent wydziału wychowania fizycznego i fizjoterapii. Wieloletni szkoleniowiec z zakresu wiedzy o kulturze fizycznej.

Trener Przygotowania Motorycznego zawodników poziomu mistrzowskiego międzynarodowego.

Były sprinter, wielokrotny medalista mistrzostw Europy, Olimpijczyk z Londynu, Finalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Kuba Cieniawski

Fizjoterapeuta

W swojej codziennej pracy fizjoterapeuty łączy manualne techniki z przemyślanym treningiem motorycznym – nie tylko u sportowców, ale u wszystkich swoich pacjentów. Uważa, że to jedyna słuszna droga, którą powinien obrać w swojej pracy każdy terapeuta.

Liczne szkolenia, których był uczestnikiem oraz praca ze sportowcami na najwyższym światowym poziomie pozwoliła mu skonsolidować wiedzę i umiejętności oraz stworzyć skuteczny system pracy z pacjentami i sportowcami.

Lesław Blacha

Trener Personalny

Współwłaściciel Fit Academy Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych jednej z trzech największych akademii fitness w Polsce. Autor 3 książek „Trener Personalny – Jak zacząć zarabiać na swojej pasji”, „Biblia Trenera Personalnego” i „70 Błędów Młodego Przedsiębiorcy”.

Prywatnie miłośnik podróży, psychologii biznesu i rozwoju osobistego.

Ulubiony cytat: “Bez ambicji człowiek niczego nie rozpocznie, a bez pracy, niczego nie skończy”

Mirela Karmelita

Od 5 lat kierownik ds. Organizacji i Rozwoju w Fit Academy, jednej z najlepszych i największych szkół Trenerskich w Polsce. Kieruje grupą 30 trenerów, odpowiada za obieg dokumentów z Ministerstwem, organizuje szkolenia w 12 odrębnych lokalizacjach w kraju, współpracuje z managerami klubów fitness i kieruje działem Obsługi Klienta.

Współautorka wielu projektów i materiałów edukacyjnych oraz innowacyjnych programów nauczania w tym także o zasięgu ogólnopolskim.

Po 10 latach współpracy z uczelnią państwową, postanowiła spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej jednostki szkoleniowej Reha Academy. W Reha Academy usprawnia procesy administracyjne, sprawuje pieczę nad obsługą klienta, współpracą z Urzędami Pracy, odpowiada za kontakt z mediami i partnerami.