Strona główna » Misja Reha Academy

Misja Reha Academy

Naszą główna misją jest dostarczenie profesjonalnych usług szkoleniowych, szerzenie interdyscyplinarnego podejścia do pacjentów/klientów, poprzez połączenie pracy fizjoterapeutów, trenerów, dietetyków i lekarzy. 

W swoich szkoleniach obalamy najpopularniejsze mity z dziedziny fizjoterapii i treningu. Udowadniamy, że zintegrowanie wiedzy i umiejętności specjalistów z branży medycznej i sportowej, pomoże wznieść na wyższy poziom każdy z tych zawodów, przyczyniając się tym samym do zmaksymalizowania efektów osiąganych przez pacjenta.

Uważamy, że wyłącznie ciągłe doskonalenie umiejętności jest kluczem do zaspokojenia oczekiwań pacjentów/klientów na najwyższym poziomie.

Działaj kompleksowo, nie doraźnie!

Chcemy pokazać, że jedynie kompleksowa praca z pacjentem/klientem daje trwałe rezultaty. Przekłada się poprawę zdrowia, komfortu podopiecznych, niweluje wszelkie dolegliwości bólowe oraz pomaga w osiągnięciu indywidualnych celów fitness. Dotyczy to zarówno pracy z osobami odwiedzającymi gabinety fizjoterapeutyczne jak i klientów trenerów personalnych. Osób po urazach, sportowców chcących zwiększyć swoje zdolności motoryczne, walczących z nadwagą, czy uskarżających się na wszelkie dolegliwości bólowe.

Indywidualny screening i poprawne rozpoznanie symptomów – to gwarancja efektywnej terapii

Uważamy, że wyłącznie poprawne rozpoznanie symptomów, prawidłowa diagnoza połączona z wiedzą z wielu obszarów daje możliwość efektywnej terapii, dostosowanej do indywidualnych predyspozycji podopiecznego. 

Nasze szkolenia skierowane są do fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy, trenerów personalnych oraz trenerów przygotowania motorycznego.

Cele Reha Academy

Naszym głównym celem jest dostarczenie kursantom wiedzy z zakresu doboru odpowiednich technik, metod i narzędzi pracy z pacjentami/klientami i co najważniejsze – nauczenie ich wykorzystania w praktyce, po to by skuteczność tych działań była na możliwie jak najwyższym poziomie.

Trenerze!

Poprawnie przeprowadzony screening pozwoli Twoim klientom uniknąć wielu urazów, pomoże w osiągnięciu założonych celów fitness i znacznie zwiększy możliwości motoryczne w wielu dziedzinach sportu.

Fizjoterapeuto!

Połączenie manualnych technik z przemyślanym treningiem motorycznym to gwarancja sukcesu.  Dzięki technikom manualnym wpłyniesz na zmniejszenie dolegliwości bólowych, a odpowiednio dobrana aktywność fizyczna sprawi że ból nigdy nie wróci.

Sprawdź/zbadaj, konsultuj, dostosuj, działaj!

Połączenie wiedzy specjalistów z branży sportowej i medycznej pomoże kursantom prawidłowo odczytać symptomy oraz dostosować terapię i trening do indywidualnych potrzeb i predyspozycji podopiecznego.

Reha Academy to wiedza, pasja, praktyka i doświadczenie, ale także ludzie, atmosfera, fajna przygoda i nowe kontakty.

Lata doświadczenia w pracy z trenerami i fizjoterapeutami, systematyczne udoskonalanie programów nauczania w celu utrzymania najwyższych standardów szkoleniowych, pozwoliła nam stworzyć produkty odpowiadające zapotrzebowaniom współczesnego rynku pracy

Dołącz do nas i zainwestuj w swoją przyszłość!