Poszerz ilość swoich klientów personalnych, popraw ich wyniki

osiągnięcia sportowe, zapobiegaj, diagnozuj i rehabilituj ich kontuzje i urazy

Bez tracenia czasu i pieniędzy na nieskuteczne metody i kursy postaw na rzetelną wiedzę sprawdzoną w praktyce!

Rozwiń swój warsztat

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI -50% DO KOŃCA KWIETNIA!

Wiedza zawarta w kursie „Terapeuta Ruchowy Online” to efekt wieloletniej pracy ze sportowcami poziomu mistrzowskiego (m.in. zdobywcami medali Mistrzostw Świata, Pucharów Świata, Mistrzostw Europy, Uniwersjady).

Jeżeli jesteś TRENEREM personalnym / medycznym / przygotowania motorycznego, czy sportowcem, doskonale wiesz, że…

1

Każdy dzień przynosi przełomowe wyniki badań z zakresu treningu i fizjoterapii, dlatego warto śledzić nowinki i wciąż poszerzać swój warsztat

2

  Jedyna słuszna praca z podopiecznym to dobór metod i narzędzi do jego indywidualnych predyspozycji

3

Należy działać kompleksowo, nie doraźnie! Sama wiedza z zakresu treningu, czy fizjoterapii to za mało. Jedynie połączenie obu obszarów jest prawdziwym gwarantem sukcesu, który przekłada się na realne wyniki.

4

Warto uczyć się od autorytetów, którzy sprawdzili swoją wiedzę w praktyce

Dlatego…

Wybierając kurs „Terapeuty Ruchowego Online” w Reha Academy rozwiniesz zarówno swoje postępowanie treningowe, jak i włączysz do niego elementy fizjoterapii – bądź pewien! Podziękują Ci za to wszyscy Twoi podopieczni.

 

Kurs „Terapeuta Ruchowy” zapewni rozwój warsztatu trenerowi medycznemu, personalnemu, przygotowania motorycznego i fizjoterapeucie.

Naucz się Terapii Ruchowej od ludzi, którzy robią to zawodowo:

Michała Pietrzaka i Jakuba Cieniawskiego

Profesjonalistów, którzy od wielu lat wspólnie współpracują przy przygotowaniu motorycznym i rehabilitacji Olimpijczyków, medalistów mistrzostw świata i Europy.

Swoją wiedzę sprawdzili na tysiącach pacjentów, klientów personalnych i sportowcach.

Wiedzą co przynosi, upragnione efekty terapeutyczne i jak je osiągać- tego doświadczenia nie znajdziesz pośród teoretyków.

Twój szkoleniowiec:

Michał Pietrzak

Lekkoatleta

Doktorant AWF Katowice IV roku, absolwent wydziału wychowania fizycznego i fizjoterapii. Wieloletni szkoleniowiec z zakresu wiedzy o kulturze fizycznej.

 

Trener Przygotowania Motorycznego zawodników poziomu mistrzowskiego międzynarodowego.

 

Były sprinter, wielokrotny medalista mistrzostw Europy, Olimpijczyk z Londynu, Finalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Opinie o Michale:

Monika Szczęsna

Brązowa medalistka Mistrzostw Świata sztafet, złota medalistka halowych mistrzostw Europy, złota medalista Uniwersjady Kilka lat miałam okazję współpracować z Michałem. Współpracę wspominam bardzo miło. Michał to człowiek z zasadami, ale też indywidualnym podejściem. Stawia wysokie wymagania, ale jest też nastawiony na duże cele. Osoba bardzo pomocna, która wymaga, ale też dużo daje od siebie. Polecam z czystym sumieniem usługi Michała.

Dr hab n. med., prof. uczelni Adam J. Białas

Dyrektor Ośrodka badań innowacyjnych w sporcie Michała znam od paru lat. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na kursie trenera przygotowania motorycznego, którym kierował. Z zawodu jestem lekarzem i zajmuję się medycyną układu oddechowego. Szczególnie fascynuje mnie oddech w aktywności fizycznej i sporcie oraz rehabilitacja pulmonologiczna. Sam też intensywnie trenuję. Z Michałem współpracuję zarówno zawodowo, jak i naukowo. Cenię sobie wysoki poziom jego wiedzy teoretycznej i praktycznej w dziedzinie fizjoterapii, treningu i nauki o wysiłku fizycznym, ale przede wszystkim umiejetność jej prostego, praktycznego, a przez to bardzo efektywnego przekazywania.

Piotr Łącz

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w boksie amatorskim w wadze super ciężkiej, niepokonany na zawodowym ringu. Przed rozpoczęciem współpracy z Michałem, chciałem kończyć karierę sportową ze względu na pozrywane mięśnie dwugłowe ramienia w wyniku przeciążeń treningowych i bezskuteczność rehabilitacji. W trakcie kursu prowadzonego przez Michała, nawiązaliśmy współpracę w zakresie przygotowania motorycznego, która zaowocowała powrotem do pełnej sprawności fizycznej oraz powrotem na ring zawodowy, gdzie aktualnie pozostaje niepokonany. Współpraca z Michałem pozwoliła mi rozwinąć sprawność fizyczną, wydolność i siłę ciosu. Nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym w zakresie przygotowania motorycznego.

dr hab. Krzysztof Przednowek

prof. Uniwersytetu Rzeszowskiego Zajęcia z Panem Michałem Pietrzakiem to czysta przyjemność! Profesjonalna organizacja, ogromna wiedza i przede wszystkim ogromna praktyka. Doświadczenie nabyte podczas wieloletniej kariery sportowej, na najwyższym światowym poziomie, powoduje, że Pan Michał na swoich zajęciach posługuje się nie tylko suchymi faktami ale także konkretnymi przykładami treningowymi z życia sportowca wyczynowego. W najprostszy sposób można powiedzieć, że Pan Michał wie o czym mówi i zna się na tym co prezentuje na swoich kursach. Z czystym sumieniem mogę polecić kursy prowadzone przez Pana Michała.

Prof. dr hab. Janusz Iskra

Profesor Doktor Habilitowany, Trener kadry narodowej PZLA 1987-2002, Trener 5 Olimpijczyków, 8 medalistów mistrzostw Europy, autor 14 książek i ponad 200 artykułów z zakresu wiedzy o treningu sportowym. Michał Pietrzak był w przeszłości znakomitym lekkoatletom, specjalizującym się w biegu na dystansie 400 m. W bogatej karierze sportowej dwukrotnie uczestniczył w igrzyskach olimpijskich (2012 i 2016 r.) biegając w finale olimpijskim w Rio De Janeiro. Po roku 2016 skoncentrował się na obronie pracy doktorskiej na AWF w Katowicach, publikując liczne artykuły naukowe i czynnie uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach naukowych. Obecnie to ceniony specjalista w obszarze przygotowania motorycznego, treningu funkcjonalnego i rehabilitacji ruchowej.

dr. n. med. Paweł Gwiazdoń

prof. Uniwersytetu Rzeszowskiego Gorąco polecam współpracę z Michałem - mogę potwierdzić jego profesjonalizm oraz rzetelne podejście do pracy. Dodatkiem do w pełni merytorycznego i profesjonalnego podejścia do pracy jest pozytywne i empatyczne podejście Michała do osób z nim współpracujących.

Twój szkoleniowiec:

Kuba Cieniawski

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, naturopata absolwent studiów na kierunku fizjoterapia w Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej i wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej, oceny funkcjonalnej i treningu.

 

Na co dzień współpracuje z zawodnikami rangi międzynarodowej i ogólnopolskiej w różnych dyscyplinach sporu (lekkoatletyka, piłka nożna, MMA, boks). 

 

Poza gabinetem szkoli Trenerów Personalnych w obszarze oceny funkcjonalnej, wywiadu, anatomii i fizjologii. 

W swojej pracy skupia się na rzetelnie zebranym wywiadzie i badaniu, jego zdaniem jedynie indywidualnie dobrane metody i narzędzia pracy mogą przynieść założone rezultaty i zmaksymalizować efekt terapii.

 

Na co dzień swoje działania kieruje w stronę promocji fizjoterapii jako niezależnego zawodu medycznego, dlatego jego szkolenia w Reha Academy pozwalają na świadomą pracę 1 na 1 z pacjentem.

Opinie o Kubie:

Robert Rożenko

zawodnik MMA Z Kubą współpracuje od jakiegoś czasu, pojawił się na mojej drodze sportowej, za co bardzo mu dziękuję. Pomógł mi z wieloma kontuzjami, dzięki jego wiedzy i zangarzowaniu mogłem zawalczyć w swoim debiucie zawodowym. W 3 tygodnie zaleczył skręcenie kostki z zerwaniem torebki stawowej. Gdy bym miał określić Kubę jednym słowem, bez wahania powiedział bym ,,Profesjonalistą” przez duże ,,P”. Zdecydowanie polecam sportowcą i osobą cywilnym!

Mateusz Luty

olimpijczyk, główny pilot reprezentacji Polski w bobslejach Dobry fizjoterapeuta to taki, który zawsze szuka przyczyny danego problemu a nie próbuje zaleczyc jego skutki . Kuba jest właśnie taka osoba i to czyni Go bardzo wyjątkowym fachowcem. Przez ostatnie kilka lat jestem pod Jego opieką a jako zawodowy sportowiec często potrzebowałem jego pomocy. Z każdą kontuzja udało się wygrać a dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wykształceniu odpowiednich nawyków zapobiegać kolejnym. Ciągle doskonalenie Swoich umiejętności oraz spory bagaż doświadczeń czynią Kubę jednym z najlepszych w swoim fachu. Podsumowujac jeżeli cokolwiek Ci dolega lub chcesz odpowiednio zadbać o zdrowe nawyki treningowe szukaj pomocy w RehAbility !

Waldemar Przywara

trener grup młodzieżowych w piłce nożnej Kuba stawia na nogi szybciej niż poranna kawa 😉
Do gabinetu stawiłem się z kilkoma drobnymi dolegliwościami (plecy, szyja, biodro, noga) i praktycznie po jednej wizycie już nie potrafiłem wskazać miejsca gdzie odczuwałem dyskomfort.
Poza rzecz jasna profesjonalizmem (co jak widać po powyższych komentarza nie jest wyssane z palca), Kubę wyróżnia pasja do tego co robi i bardzo przyjazne/sympatyczne podejście do „pacjenta” 😉

Kacper Kawka

trener grup młodzieżowych w piłce nożnej Przyszedłem do Kuby ponad rok temu z problemem z kostką, a dokładniej z skręconym stawem skokowym. Zwlekałem po doznaniu urazu z pojęciem gdziekolwiek myśląc że ból przejdzie. Wtedy zgłosiłem się do Kuby, 2 wizyty, po dość krótkim czasie kostka jak nowa😁 Obecnie jestem po operacji złamanej kostki i zgłosiłem się do Kuby po fachową pomoc. Zalecił super ćwiczenia, po tygodniu od wizyty czuję się coraz lepiej, coraz płynniej chodzę. Rano wstając nie czuję żadnego bólu. Serdecznie polecam, miła atmosfera w gabinecie ☺️

Julian Rudnicki

pacjent Pełen profesjonalizm. Wzorowe podejście do klienta, szczere zainteresowanie i chęć niesienia pomocy. Dzięki szybkiej reakcji Kuby mogłem z normalną sprawnością rozegrać mecz, co tydzień wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia. Duży ból oraz dyskomfort wydawał się dla mnie przedwczesnym zakończeniem rundy, jednak do dnia dzisiejszego wszystko jest ok, magia. Ogromna wiedza, zaangażowanie i przyjemny „klimat”, Dziękuje, polecam 🙂

Nitaj Stelmach

trener przygotowania motoryczneg Jestem trenerem przygotowania motorycznego i od kilku lat współpracuję z Jakubem. Praktycznie wszyscy moi podopieczni są w razie potrzeby wysyłani do Kuby. Uważam, że ten Pan wie co robić, jak robić, a przede wszystkim nie uważa się za wszechwiedzącego, co dziś jest bardzo modne. Do Jakuba trafiają moi sportowcy, jak i również osoby trenujące rekreacyjnie. Ja sam także korzystam z usług Kuby i niejednokrotnie pomógł mi z problemami przeciążeniowymi. Drogi czytelniku, wiedz, że jesteś w dobrych rękach!

Co otrzymujesz Wybierając
Terapeutę Ruchowego Online?

Roczny dostęp do platformy z wiedzą w formie nagrań wideo, w których krok po kroku pokażemy Ci metody diagnozy poziomu zdrowia i sprawności fizycznej klienta/pacjenta oraz nauczymy Cię jak dobrać i zaprogramować efektywną terapię.

 

Kurs składa się z 9 modułów głównych oraz kilku modułów bonusowych.

 

Dostęp do wszystkich modułów otrzymujesz od razu po dołączeniu do Reha Academy.

 

Oni już skorzystali z naszego kursu

Terapeuty Ruchowego Online:

Sprawdź jakie moduły wchodzą w skład kursu Terapeuty Ruchowego w Reha Academy

Każdy z modułów jest prowadzony w czytelny i prosty sposób.

Upraszczamy poruszane tematy tak aby były w pełni zrozumiałe dla Ciebie.

Zobacz czego możesz oczekiwać w każdym z nich:

MODUŁ 1

Wywiad z analizą posturalną

Jeśli, jako trenerzy czy rehabilitanci, chcemy stworzyć skuteczny program treningowy dla podopiecznych, powinniśmy spojrzeć na klienta jak na ciąg wzajemnie oddziałujących na siebie powiązań, a przede wszystkim zrozumieć je – aby zdiagnozować, a następnie wyeliminować słabe ogniwo, ograniczające efektywność pracy treningowej.

Musimy mieć świadomość, iż  zaburzenia w jednym ogniwie, mogą prowadzić do zmian, często w odległych częściach ciała.Dlatego podstawową zasadą rehabilitacji i treningu jest INDYWIDUALIZACJA. Trener, który nie rozpoznaje indywidualnych predyspozycji swojego podopiecznego, naraża go na przetrenowanie, niedotrenowanie lub utratę zdrowia. Rehabilitant bez zwrócenia uwagi na indywidualne potrzeby sprawnościowe pacjenta będzie leczył ból, nie eliminując przyczyn występowania dolegliwości, które powrócą z biegiem czasu.

Wykład + film instruktażowy: 12min + 37min

MODUŁ 2

Patofizjologia wybranych jednostek klinicznych

Programowanie efektywnego planu ćwiczeń usprawniających i leczniczych wymaga znajomości mechanizmów powstawania urazów i przeciążeń. Jest to wiedza niezbędna do zaprogramowania efektywnego  planu rehabilitacji i maksymalizacji tempa budowy sprawności fizycznej, reedukacji wzorców ruchowych oraz prewencji występowania dolegliwości bólowych u pacjenta w przyszłości. 

Kuba w swoim wykładzie „Patofizjologia wybranych jednostek klinicznych” nie tylko zapozna Was z przyczynami występowania najczęstszych kontuzji i dolegliwości bólowych, ale przede wszystkim podpowie Wam w jaki sposób ustrzec podopiecznych przed ich wystąpieniem.

Wykład: 56 min

MODUŁ 3

Medyczny Trener Personalny

Podczas aktywności fizycznej, ograniczony zakres ruchu w jednym stawie czy osłabiony mięsień (słabe ogniwo), zaburzać będzie prawidłowy wzorzec ruchowy. W takiej sytuacji zachowanie funkcji ruchu wymaga kompensacji w innym segmencie ciała poprzez zwiększony zakres ruchu sąsiedniego stawu, co może też prowadzić do przeciążenia tkanek. 

Opanowanie umiejętności przeprowadzania testów funkcjonalnych (Screeningowych) oraz umiejętność doboru ćwiczeń usprawniającychpod wyniki przeprowadzonego wywiadu sprawnościowego klienta, da Nam informację, które grupy mięśniowe są osłabione, które są przykurczone oraz jakie wady postawy występują u naszego podopiecznego. Wiedza ta jest bezwzględnie niezbędna do zaprogramowania indywidualnego procesu rehabilitacji oraz maksymalizuje tempo budowy zdolności motorycznych Naszych klientów.

Film instruktażowy: 5h 11min

MODUŁ 4

Specyficzne testy diagnostyczne w fizjoterapii

Proces diagnostyczny i interpretacja wyników testów skriningowych jest niezwykle ważna w kontekście umiejętności rozpisywania celowanych i zindywidualizowanych planów usprawniania. Testy prezentowane w tym materiale instruktażowymdostarczą Nam informacji, która struktura jest zamieszana w powstawanie dolegliwości bólowych naszych pacjentów i podopiecznych. 

Wiedza ta da Nam możliwość wyeliminowania przyczyny kontuzji czy dolegliwości bólowych, dzięki czemu w pełnym komforcie będziemy mogli podejść do wdrażania technik manualnych oraz ćwiczeń.

Film instruktażowy: 1h 45min

MODUŁ 5

Manualne techniki lecznicze tkanek miękkich

Istotą systemu naprawczego, który promujemy w Reha Academy, jest połączenie screeningu, terapii manualnej oraz indywidualnie zaplanowanego treningu. W tej części szkolenia pokażemy najpopularniejsze metody, które prezentujemy na szkoleniu Screening i Masaż Tkanek Głębokich. 

Terapia manualna, wykorzystanie Masażu Tkanek Głębokich jest niezmiernie ważne, szczególnie u pacjentów bólowych, u których kontuzja nie pozwala rozpocząć w pełni procesu treningowego. Dzięki technikom pokazanym w tym materiale, będziemy mogli znieść ból oraz poprawić utraconą funkcję pacjenta. Reszte osiągniesz poprzez zindywidualizowany trening 😉

Film instruktażowy: 42 min

MODUŁ 6

Prewencja występowania urazów w sporcie

Urazy. Towarzyszą nam od zawsze i w zasadzie; w pewnym zakresie jesteśmy na nie skazani. Nasz narząd ruchu, choć doskonały w swojej konstrukcji, nie zawsze może przeciwstawić się siłom, które pojawiają się podczas treningów czy rywalizacji prowadzonej na najwyższym poziomie. 

Dlatego stale szukamy nowych metod zapobiegania i leczenia kontuzji. Dziś potrafimy szerzej spojrzeć na urazy sportowe, dzięki czemu wiadomo np., że aby chronić staw skokowo-goleniowy przed skręceniem, należy wzmacniać mięsień pośladkowy średni. Aby chronić staw ramienny – należy stabilizować łopatkę i tułów oraz uruchamiać stawy biodrowe… Dlatego uczymy patrzeć na ludzkie ciało jak na całość, pokazując powiązania między jego segmentami (znajdującymi się powyżej i poniżej dysfunkcji) oraz wykrywać zaburzenia, które mogą być przyczyną powstania urazu.

Film instruktażowy: 2h

MODUŁ 7

Odnowa biologiczna

Co podnosi efektywność programów treningowych i usprawniających? Jakie są metody unikania kontuzji? Co przyśpieszy tempo regeneracji powysiłkowej? Odpowiedzi na takie oraz wiele innych pytań, związanych ze skutecznymi metodami odnowy biologicznej, padną podczas naszego wykładu online. 

Swoją fachową wiedzę, doświadczenie oraz cenne, praktyczne wskazówki, przekażą prowadzący go wspólnie Jakub Cieniawski oraz Michał Pietrzak.

Wykład online: 1h 14 min

MODUŁ 8

Flossing i trening okluzyjny

Flossingiem nazywamy owijanie mięśni i stawów taśmami okluzyjnymi w celu poprawy zakresu  ruchomości stawów, zmniejszeniu dolegliwości bólowych mięśni i ich ścięgien oraz zredukowania wysięku po urazach.Taśmy okluzyjne są narzędziem pomagającym przywrócić prawidłowe funkcjonowanie stawu czy uszkodzonych struktur powięziowo-mięśniowych. 

Powodują one zwiększenie krążenia w tkance, która po urazie lub przeciążeniu stała się napięta i mniej elastyczna.

Trening okluzyjny to trening z ograniczonym dopływem krwi (Blood FlowRestriction) wywołany poprzez zewnętrzny ucisk. Przepływ krwi zostaje zablokowany  kiedy zewnętrzna siła uciskająca naczynie krwionośne zrównoważy  ciśnienie krwi panujące wewnątrz naczynia. Do czego stosuje się również taśmy voodofloss band. Trening okluzyjny pozwala uzyskać podobne efekty treningu oporowego lub rehabilitacji przy wykorzystaniu ćwiczeń  o niskiej intensywności (20-25% 1 RM), do takich jakie byłyby możliwe jedynie przy treningu  o wysokiej intensywności (65-80% 1 RM). W prezentowanych materiałach online zapoznamy Was z zastosowaniem, metodyką oraz techniką stosowania taśm voodo floss band w treningu i rehabilitacji.

Wykład + filmy instruktażowe: 39min

Pamiętaj

Indywidualizacja treningu i terapii to podstawa !

Terapeuta Ruchowy online nie jest kolejnym kursem online, który kupuje się tylko dla kolejnego certyfikatu na ścianie.

Gotowe modele terapeutyczne przedstawiane w materiałach kursu Terapeuty Ruchowego to gotowe do wdrożenia postępowania, które przez najbliższe tygodnie, miesiące i lata zapewnią Ci sukces w treningu i sporcie.

Nasi szkoleniowcy codziennie sprawdzają swoją wiedzę w praktyce, wiedzą jak ważne jest indywidualne podejście do stanu zdrowia i treningu podopiecznego, co przynosi, upragnione efekty treningowe i terapeutyczne. Tego doświadczenia nie znajdziesz pośród teoretyków.

Wciąż się zastanawiasz ?

Rozumiemy to.

Sprawdź o co pytali nas klienci tacy jak Ty przed zakupem kursu:

Kurs przeznaczony jest dla Fizjoterapeutów, Trenerów Personalnych, Trenerów Przygotowania Motorycznego, Studentów, Masażystów i wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą pogłębić swoją wiedzę i zdobyć nowe kompetencje. Kurs prowadzony jest w przystępny i jasny dla użytkownika sposób, krok po kroku, za pomocą instruktażu tłumaczy i omawia poszczególne zagadnienia.
Po zakończeniu kursu Terapeuta ruchowy online, otrzymujesz 2 dokumenty: Certyfikat ukończenia kursu Terapeuty Ruchowego. Suplement potwierdzający nabycie 10 nowych kompetencji.
Nie. Na dokumentach nie ma informacji, że był to kurs online. Jesteśmy 100 proc pewni jakości swojego produktu i tego, że wersja online nie różni się poziomem od stacjonarnej. Oba rodzaje kursu mają 1 podstawę programową i omawiają te same zagadnienia.
Nie, kurs Zdrowy bark jest niezależnym produktem, dostępnym w odrębnej sprzedaży. Na czas trwania promocji dorzucamy go do kursu Terapeuty Ruchowego online, jako dodatkowy bonus podnoszący kompetencje naszych kursantów. W ten sposób w cenie 1 kursu kupują 2.
Kurs zdrowy bark to ponad 6h materiałów. Tak po zakończonym kursie absolwent otrzymuje certyfikat poświadczający zdobycie kompetencji.
Dostęp do kursu Zdrowy bark otrzymujesz od razu w momencie zakupienia kursu Terapeuta Ruchowy Online.
Dostęp do kursu Terapeuta Ruchowy online oraz Zdrowy bark jest nieograniczony. Wiedza zawarta w kursie jest obszerna, dlatego zależy nam by kursant mógł do niej wracać i dowolnie ją utrwalać w każdym dogodnym dla siebie momencie.
Po zakończeniu kursu certyfikaty generowane są automatycznie, na platformie w formie pdf – w pełni gotowe do pobrania i wydruku.

Inwestycja bez ryzyka

Nasza gwarancja

Jest dla nas świętością

Założenia gwarancji satysfakcji są proste:

NIE PONOSISZ ŻADNEGO RYZYKA związanego z zakupem.

 

Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych kursów online i przekazywanej wiedzy. Jeżeli z jakichkolwiek powodów zakupiony kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, poinformuj nas o tym w ciągu 30 dni od zakupu, a otrzymasz zwrot pieniędzy.

 

Gdzie jest haczyk?

 

Nie ma!

Jesteśmy pewni jakości materiałów szkoleniowych, które dostajesz oraz poziomu wiedzy i umiejętności naszych specjalistów Jakuba i Michała.

Dlatego nie boimy się dawać takiej gwarancji.

Dołącz do kursu
Terapeuta Ruchowy Online
w Reha Academy

Kurs Terapeuty
Ruchowego Online


Cena kursu
599
299
 • Kurs Zdrowy Bark online o wartości 545 zł GRATIS!
 • Ponad 14 godzin nagrań i 30 testów funkcjonalnych
 • Dwa dyplomy potwierdzające nabycie kompetencji
 • Kurs stworzony przez fizjoterapeutów polskiej kadry narodowej
 • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
 • Promocja wiosenna trwa tylko do 30.04
PROMOCJA

Dokumenty jakie
otrzymasz po kursie

Kto skorzysta najbardziej z wiedzy prezentowanej podczas kursu
TERAPEUTA RUCHOWY ONLINE

Strategie terapii prezentowane w trakcie kursu sprawdzą się u każdej osoby aktywnej fizycznie, sportowców, trenerów personalnych i trenerów przygotowania motorycznego


Sprawdź czego nauczysz się będąc w odpowiedniej grupie osób:

Jesteś trenerem?

 • Materiały kursu to specjalistyczna wiedza, która pomoże Ci ocenić stan zdrowia i możliwości fizyczne Twoich podopiecznych
 • Sprofesjonalizujesz swoją diagnostykę i spersonalizujesz swoje plany treningowe
 • kurs daje merytoryczne podstawy, które pozwolą Ci pokonać ograniczenia fizyczne Twoich zawodników
 • rozwinieszswoje kompetencje trenera przygotowania motorycznego lub trenera personalnego

Jesteś sportowcem?

 • Kurs pozwoli Ci zmniejszyć liczbę kontuzji i przeciążeń
 • nauczy Cię osiągać maksymalną efektywność treningów
 • da Ci szansę zrozumienia potrzeb swojego ciała
 • wyposaży Cię w umiejętności efektywnego planowania rozwoju sportowego
 • pozwoli Ci pokonać ograniczenia wynikające ze słabych ogniw, które posiada każdy, nawet najbardziej sprawny fizycznie człowiek

Jesteś aktywny fizycznie?

 • kurs zwiększy Twoje szanse na zawodowy sukces w branży fitness/beauty
 • pomoże Ci zrozumieć potrzeby Twojego ciała
 • nauczy Cię wykorzystywać silne strony Twojego organizmu
 • dostarczy wiedzę, dzięki której będziesz mogła/mógł efektywnie podnieść swoją sprawność fizyczną w ramach czasu, którym dysponujesz

Dołącz do kursu
Terapeuta Ruchowy online

Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych kursów, dlatego nie boimy się dawać 100% gwarancji satysfakcji